trian vyrocie
Systémové upozornenie
Hlavné informácie
Kalendár plaveckých pretekov TRIAN ŠK UMB na rok 2020
                           
Február                           
08.02.   Banskobystrický plavecký pohár – 1.kolo Banská Štiavnica 25m                  
29.02. Jarné M-SSO - dlhé trate Žilina 50m                  
                           
Marec                          
07.03.   Banskobystrický plavecký pohár – 2.kolo Brezno 25m                  
14.03.   FPD Slovenský pohár žiakov SSO - 1.kolo Banská Štiavnica 25m                  
21. - 22.03.   Pohár priateľstva Rimavská Sobota 25m                  
20. - 22.03.   Jarná cena Žiliny Žilina 50m                  
28. - 29.03.   Banská Bystrica Cup Banská Bystrica 50m                  
                           
Apríl                          
03. - 05.04.   XXV. Cena Popradu a XIII. Memoriál Filipa Lutza Poprad 50m                  
04.04.   Banskobystrický plavecký pohár - 3.kolo Veľký Krtíš 25m                  
18.04.   Jarné M-SSO „B“, „A“, „J“, S“ - 1.kolo Žilina 50m                   
25. - 26.04.   Veľká cena Dolného Kubína – Žinčicový míting Dolný Kubín 25m                  
                           
Máj                          
02. - 03.05.   Veľká cena Liptova Liptovský Mikuláš 25m                  
09.05.   Jarné M-SSO „B“, „A“, „J“, S“ - 2.kolo Dolný Kubín 25m                  
16.05.   Severoslovenská liga v plávaní - 2.kolo Žilina 50m                  
                           
Jún                          
12. - 14.06.   Majstrovstvá SR mladších žiakov Žilina 50m                  
18. - 21.06.   Majstrovstvá SR seniorov a juniorov Bratislava 50m                  
26. - 28.06.   Majstrovstvá SR starších žiakov Košice 50m                  
                           
                           
Október                           
03.10.   Banskobystrický plavecký pohár – 4.kolo Banská Bystrica 25m                  
17. - 18.10.   Štiavnický kahanec Banská Štiavnica 25m                  
31.10. Jesenné M-SSO - dlhé trate Dolný Kubín 25m                  
                           
November                          
07.11.   Jesenné M-SSO „B“, „A“, „J“, S“ - 1.kolo Žilina 50m                  
14.11.   Banskobystrický plavecký pohár – 5.kolo Rimavská Sobota 25m                  
21.11.   Jesenné M-SSO „B“, „A“, „J“, S“ - 2.kolo Banská Bystrica 25m                  
28. - 29.11.   Memoriál Jozefa Baláža Spišská Nová Ves 25m                  
                           
December                          
04. - 06.12.  
Majstrovstvá SR starších žiakov v krátkom bazéne
Trenčín 25m                  
10. - 13.12.  
Majstrovstvá SR seniorov a juniorov v krátkom bazéne
Šamorín 25m                  
18. - 20.12.   Majstrovstvá SR mladších žiakov v krátkom bazéne Spišská Nová Ves 25m                  
                   
                           
    povinné pre plavcov aj triatlonistov                      
*   ostatné preteky podla rozhodnutia trénera                  
Daľšie informácie

Kalendár

June 2020
S M T W T F S
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

             Našu činnosť podporujú:

Imunoglukan          0      14356 logo--mm130x40      active planet         logo Lapinovasportshop sk jpg        logo mesto bb         

 

FAKTURAČNÉ ÚDAJE

Adresa: Športový klub UMB
Tajovského 40,
974 01  Banská Bystrica
IČO:
DIČ:
14223970
2021075441
Tatra banka: SK79 1100 0000 0029 2789 5291

SLSP:

SLSP:

SK75 0900 0000 0000 5019 0818

dotačný transparentný:
SK20 0900 0000 0051 2068 9589

KONTAKTNÉ ÚDAJE

Telefón:

048/4465192, 4465193
0907843516

E-mail: sportklub@umb.sk